CNC

CNC

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

CNC

Toczenie na obrabiarkach numerycznie sterowanych

Frezowanie na obrabiarkach numerycznie sterowanych

Usługi
szlifowania

Personalizacja wyrobów poprzez znakowanie

Obróbka
galwaniczna

Obróbka skrawaniem

 

Podstawą naszej działalności jest wykwalifikowana kadra specjalistów oraz park maszynowy z nowoczesnymi automatami tokarskimi CNC. Nieustanne doskonalenie oraz podnoszenie kwalifikacji personelu zaowocowały możliwością produkcji elementów o najwyższej jakości, oraz precyzji.
Wysoka jakość produkcji oraz terminowe realizacje sprawia, że naszymi klientami są firmy przemysłowe. Bogate doświadczenie oraz pasja pozwalają nam na realizację najbardziej ambitnych projektów.
Przez cały okres realizacji służymy poradami w zakresie doboru materiałów, rozwiązań technicznych dopasowanych do projektu.

 

Park maszynowy

 

Dział obróbki metali to najprężniej rozwijająca się gałąź usług naszej firmy. Wraz z dynamicznym rozwojem od samego początku postawiliśmy na narzędzia o najwyższej jakości.
Głównym filarem naszego parku maszynowego są urządzenia CNC umożliwiające produkcję elementów na szeroką skalę. Urządzenia te charakteryzują się najwyższym stopniem powtarzalności wytwarzanych detali oraz wysoką jakością obróbki powierzchni.
W obrabiarkach wykorzystujemy najnowocześniejsze narzędzia, co pozwala na uzyskanie wysokiej precyzji.
Urządzenia CNC stanowią część naszego parku maszynowego, ponadto posiadamy zaawansowane urządzenia pomiarowe.

Zapytaj o ofertę

+48 501 559 721

sekretariat@kraft-box.eu

Specjalizujemy się w opakowaniach
dla rynku owoców i warzyw. Tworzymy także znakomite konstrukcje dla przemysłu mięsnego, drobiowego i mleczarskiego. Są to opakowania zarówno do składania ręcznego, jak i klejone na nowoczesnych składarko-sklejarkach wiodącej firmy na rynku europejskim.
Druk UV
instrukcja składania kartonu,
Składarko-sklejarki
Obróbka skrawaniem CNC
Druk na aluminium