displaye nablatowe, Kraft-Box

Displaye

Display kartonowy jest to rodzaj ekspozytora wyposażonego w półki służącego do prezentacji produktów i wyrobów. Najczęściej wystawiany w sklepach jako dodatkowe miejsce ekspozycyjne bądź akcentujące np. promocję, wyprzedaż czy limitowaną serię.

Displaye kartonowe

 

Najbardziej znany i popularny display to stand kartonowy półkowy widoczny w większości sklepów. Kolorowy nadruk wzbudza ciekawość i zainteresowanie. Jego mobilność i łatwość montażu to największe zalety takiego rozwiązania. Jest nośnikiem reklamowym podczas promocji produktów, ale także doskonale sprawdza się jako dodatkowa półka ekspozycyjna. Wymiar takiego standu to zazwyczaj ¼ klasycznej palety zatem łatwo wpasować ją w dostępne w sklepach przestrzenie, wysokość to ok. 140-160 cm. Kolorowy zadruk boków i topera pełni rolę informacyjno – reklamową. 

 

Display nablatowy

 

Kolejnym popularnym displayem jest display nablatowyJest to rodzaj mniejszego ekspozytora, ustawianego z reguły na blacie lub na regałach/półkach sklepowych, na ulotki lub mniejsze produkty. Świetnie sprawdza się w branży kosmetycznej lub farmaceutycznej. Jego powierzchnia może być dowolnie zadrukowana i służyć w celach reklamowych bądź informacyjnych. W wersji nablatowej może być także ekspozytor płaski, składający się tylko z planszy informacyjnej.  

 

Zapytaj o ofertę

+48 501 559 721

sekretariat@kraft-box.eu