meble z tektury, meble tekturowe firmy Kraft-Box

Meble z tektury

Wbrew pozorom meble wykonane z tektury są bardzo wytrzymałe. Nic nie stoi na przeszkodzie, by stworzyć fotel lub krzesło, które zapewni komfort dorosłej osobie. W Kraft-Box realizujemy indywidualne zamówienia w tym zakresie.
meble z tektury, meble tekturowe firmy Kraft-Box

Meble z tektury. Ekologiczne, trwałe, oryginalne 

 

Tektura to surowiec, z którego można wykonać nie tylko trwałe opakowania i standy reklamowe, ale również meble. To ekologiczne rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym domu. 

 

Meble z tektury. Oto ich najważniejsze zalety 

 

Stół, krzesło, fotel, kanapa, półki – te wszystkie przedmioty można wyprodukować z tektury. Z pomocą nowoczesnych maszyn w Kraft-Box jesteśmy w stanie stworzyć meble dopasowane do indywidualnych potrzeb. Jakie mają zalety? 

 

  • Meble z tektury są lekkie – nie potrzebujesz pomocy, by je wnieść lub przestawić. 
  • Ale jednocześnie są bardzo wytrzymałe – krzesło lub fotel z tektury bez problemu wytrzyma również obciążenie osoby dorosłej. 
  • Łatwy montaż – bez problemu poradzisz sobie ze połączeniem elementów tekturowych mebli, zwykle bez konieczności użycia dodatkowych narzędzi. 
  • Idealne nie tylko do domu – meble z tektury świetnie sprawdzą się np. podczas eventów firmowych, targów albo wydarzeń organizowanych na świeżym powietrzu.  
  • Tektura, z której tworzymy meble, to ekologiczny surowiec, który łatwo poddać recyklingowi. Korzystanie z ekologicznych materiałów poprawi również wizerunek Twojej firmy. 

 

Meble z tektury. Skorzystaj z oferty Kraft-Box 

 

Jeżeli szukasz oryginalnego rozwiązania, by urządzić przestrzeń, porozmawiajmy o wyprodukowaniu mebli z tektury. Zaprojektujemy je zgodnie z Twoimi założeniami, a następnie wyprodukujemy na nowoczesnych maszynach w Kraft-Box. 

 

Nic nie stoi na przeszkodzie, byśmy umieścili na meblach wskazane przez Ciebie elementy, np. logotyp firmy bądź marki. 

 

Skontaktuj się z nami i sprawdź szczegóły naszej propozycji. 

Zapytaj o ofertę

+48 501 559 721

sekretariat@kraft-box.eu

Specjalizujemy się w opakowaniach
dla rynku owoców i warzyw. Tworzymy także znakomite konstrukcje dla przemysłu mięsnego, drobiowego i mleczarskiego. Są to opakowania zarówno do składania ręcznego, jak i klejone na nowoczesnych składarko-sklejarkach wiodącej firmy na rynku europejskim.