O nas

Kim jesteśmy?

Kraft-Box

Wyróżniamy się 20-letnim doświadczeniem w produkcji opakowań najwyższej jakości. Prężnie rozwijamy naszą przestrzeń produkcyjną, która obecnie sięga 2,5 tys. m kw.
Tworzymy opakowania z tektury falistej oraz standy reklamowe dla wielu branż. Naszym priorytetem są klienci indywidualni, dla których konstruujemy produkty szyte na miarę.

firma Kraft-Box
o nas , praca w Kraft-Box

Kompleksowe rozwiązania

Dbając o zadowolenie naszych Klientów oferujemy produkty z nadrukiem flexo HD, offsetowym, oraz w technice cyfrowej w różnorodnych konfiguracjach tektur:
3 – warstwowe: F,E,B,C
5 – warstwowe: EE, EB, EC, BC
7 – warstwowe w różnych konfiguracjach

Dział konstrukcyjny 

Wychodząc naprzeciw najbardziej wymagającym klientom, utworzyliśmy dział konstrukcyjny w którym nasi inżynierowie oraz graficy podejmują się najbardziej zaawansowanych projektów.

Specjalizujemy się w przygotowywaniu produktów według indywidualnych wymagań w zakresie kształtu jak również wzoru graficznego.

BIO innowacje

Jesteśmy EKO

Troska o środowisko naturalne jest dla nas niezwykle istotna.

Realizujemy politykę zrównoważonego
rozwoju. W ramach jej założeń produkujemy opakowania:

Biodegradowalne

Opakowania ulegają naturalnemu procesowi rozkładu.

Biokompostowalne

Opakowania te można kompostować.

Nasze produkty

Tektura to doskonała alternatywa dla opakowań plastikowych. W produkcji wykorzystujemy materiały pochodzące z recyklingu i przyjazne środowisku.

Certyfikaty

Kraft-Box certyfikat
fsclogo

Forest Stewardship Council (FSC®) – to międzynarodowa organizacja promująca odpowiedzialne gospodarowanie zasobami leśnymi świata. Istotą wdrożenia Systemu Kontroli Pochodzenia Produktu jest zapewnienie takiego systemu zaopatrzenia w surowce drzewne, który zagwarantuje wykorzystanie wyłącznie surowców o znanym i udokumentowanym pochodzeniu.

certyfikat firmy Kraft-Box,
elementor stopka

Zgodność z wymaganiami BRC PACKAGING AND PACKAGING MATERIALS gwarantuje najwyższe bezpieczeństwo wytwarzanych opakowań oraz umożliwia spełnienie wymagań prawnych i higienicznych.Certyfikacja BRC PACKAGING AND PACKAGING MATERIALS w przypadku firm zajmujących się produkcją opakowań i materiałów opakowaniowych, jest najlepszym dowodem zaangażowania wytwórcy w zapewnienie bezpieczeństwa, jakości i legalności produktu.

certyfikat firmy Kraft-Box
elementor stopka

Norma ISO 14001:2015 jest zbiorem przepisów dotyczących organizacji Systemu Zarzadzania Środowiskowego, który organizacja może wykorzystać, aby poprawić środowiskowe efekty swojej działalności, a także zminimalizować koszty.Kładzie ona nacisk na sprawniejszą komunikację, osiągnięcie zamierzonych wyników systemu zarządzania środowiskowego stanowiącego wartość dla samego środowiska, organizacji i jej stron zainteresowanych.

certyfikaty firmy Kraft-Box
elementor stopka

ISO 9001 to międzynarodowa norma określająca wymagania, które powinien spełniać system zarządzania jakością w organizacji. Normę tę mogą stosować wszystkie organizacje, niezależnie od ich wielkości i rodzaju. Ukierunkowana jest ona na zrozumienie i spełnienie wymagań klienta, a więc określonych potrzeb względem wyrobów danej organizacji, przyjęcie podejścia procesowego, dostarczanie wyników skuteczności procesów oraz ich ciągłe doskonalenie, w oparciu o obiektywne pomiary.