Opakowania

Jako producent opakowań zajmujemy się produkcją różnego rodzaju pudełek ochronnych i opakowań stosowanych w różnych gałęziach przemysłu w sektorze spożywczym. Z naszych produktów korzystają m.in. firmy z branży owocowo-warzywnej, mięsnej i mleczarskiej.

naturalne
materiały

całkowicie biodegradowalne

wysoka
trwałość

personalizowane produkty poprzez etykietowanie

indywidualne wymiary

Obecnie na rynku dominują opakowania jednorazowe. Można je znaleźć wszędzie. Kupując produkt, zazwyczaj jest on dostarczany w jednorazowym opakowaniu.

Jak powszechnie wiadomo, kartony na owoce i warzywa są niezbędnym elementem zapewniającym świeżość tych produktów podczas dostawy do miejsca przeznaczenia.

Opakowania sztancowane to opakowania dopasowujące się do kształtu przechowywanego produktu. Tektury sztancowane najczęściej wykorzystuje się do pakowania produktów o różnych kształtach i rozmiarach, które wymagają utrzymywania artykułów w niezmienionej pozycji.

Opakowania kartonowe są doskonałą alternatywą dla opakowań z tworzyw sztucznych. Trwałe i przyjazne dla środowiska, sprawdzają się m.in. w przemyśle spożywczym. W Kraft-Box zaprojektujemy i wyprodukujemy najlepsze opakowania kartonowe dla Twojej firmy, gdyż jesteśmy producentem opakowań z wieloletnim doświadczeniem.

Oprócz produkcji tacek z tektury falistej w naszym portfolio znajduje się również projektowanie opakowań. Jako producent jesteśmy w stanie wyprodukować opakowania kartonowe z nadrukiem.

Tace wykonane są w mocnej i stabilnej konstrukcji z tektury 3 i 5 warstwowej, najczęściej używanej do przechowywania i transportu owoców i warzyw.