stojaki reklamowe

Stojaki reklamowe

Proste w montażu, niedrogie, a do tego przyjazne dla środowiska – takie są stojaki kartonowe, dostępne w ofercie Kraft-Box.

Jeżeli szukasz dobrego sposobu na ekspozycję produktów Twojej firmy w sklepach lub podczas eventów, skontaktuj się z ekspertami Kraft-Box. Porozmawiamy o Twoich potrzebach i zrealizujemy cały projekt – możesz powierzyć nam nie tylko produkcję, ale również stworzenie projektu przedmiotów. 

 

Stojaki kartonowe – zastosowania   

 

Stojaki kartonowe od Kraft-Box to rodzaj ekspozytorów, które świetnie sprawdzają się w wielu miejscach, np.: 

 

  • ekspozycja produktów spożywczych w sklepach, 
  • ekspozycja innych towarów, np. elektroniki, zabawek czy kosmetyków, 
  • ekspozycja katalogów firmowych na branżowych targach i wydarzeniach. 

 

Istotną cechą stojaków kartonowych od Kraft-Box jest ich wytrzymałość. Kilkuwarstwowa tektura pozwala planować bezpieczne rozmieszczanie na nich również cięższych przedmiotów, np. butelek z napojami. 

 

Stojaki kartonowe są także bardzo proste w montażu. Złożone w paczki zajmują niewiele miejsca podczas transportu. Ich późniejsze złożenie w miejscu docelowym nie sprawia żadnych problemów. 

 

Stojaki kartonowe Kraft-Box. Od projektu do realizacji 

 

Warto pamiętać, że kartonowy stojak to przede wszystkim bardzo dobry nośnik przekazu reklamowego. Potencjalny klient zwraca uwagę na kształt stojaka oraz elementy graficzne, które są na nim prezentowane. 

 

Jeżeli masz gotowy projekt stojaka kartonowego, zapraszamy do Kraft-Box. Wyprodukujemy oczekiwaną liczbę stojaków na nowoczesnych maszynach, by zapewnić możliwie najlepszą jakość produktu. 

 

Zachęcamy również do skorzystania z wiedzy i ogromnego doświadczenia naszych projektantów. Przedstaw nam swoje oczekiwania dotyczące stojaków reklamowych, a zaproponujemy Ci rozwiązania techniczne i wizualne, które najlepiej sprawdzą się w przypadku konkretnego rodzaju produktu i miejsc jego ekspozycji.  

 

Stojaki kartonowe Kraft-Box powstają z ekologicznych materiałów, które po zużyciu łatwo poddać recyklingowi. Stosujemy również przyjazne dla środowiska kleje. Nie ma więc obaw dotyczących bezpieczeństwa, np. podczas kontaktu z żywnością. 

Zapytaj o ofertę

+48 501 559 721

sekretariat@kraft-box.eu