tacka

Tacki

Tacki wykonane są w mocnej i stabilnej konstrukcji z tektury 3 i 5 warstwowej, najczęściej używane do przechowywania i transportu owoców i warzyw. Tacki produkujemy z możliwością sztaplowania i dopasowania pokrywy.

Producent tacek tekturowych odgrywa ważną rolę w dostarczaniu praktycznych i przyjaznych środowisku rozwiązań dla branży opakowaniowej. Specjalizujemy się w produkcji tacek kartonowych. Oferujemy szeroką gamę produktów do różnych zastosowań. Tacki tekturowe to nie tylko trwałe opakowania, ale także wygodne i łatwe w użyciu rozwiązania, idealne do przenoszenia i serwowania produktów spożywczych. Dzięki naszej staranności jako producenta tacek kartonowych klienci mogą liczyć na wysoką jakość materiałów, estetyczne wykonanie oraz zróżnicowane rozmiary dostosowane do potrzeb rynku.

Nasze zaawansowane technologie i innowacyjne podejście pozwalają nam także dostosować opakowania do indywidualnych wymagań klientów. Kraft-Box jako producent tacek kartonowych, dbamy o ekologiczny aspekt naszych produktów, stosując materiały przyjazne dla środowiska i zrównoważone praktyki produkcyjne. Dzięki temu firmy z różnych branż, takich jak gastronomia czy branża spożywcza, z pewnością mogą na nas i na naszych tackach tekturowych, czy innych opakowaniach polegać, jako na solidnym partnerze dostarczającym funkcjonalne i przyjazne dla środowiska rozwiązania.

Zapytaj o ofertę

+48 501 559 721

sekretariat@kraft-box.eu

Inne Produkty

Specjalizujemy się w opakowaniach dla rynku owoców i warzyw.
Tworzymy także znakomite konstrukcje dla przemysłu mięsnego, drobiowego i mleczarskiego. Są to opakowania zarówno do składania ręcznego, jak i klejone na nowoczesnych składarko-sklejarkach wiodącej firmy na rynku europejskim.